Легіон. Іспанський похід. Олександр Прозоров, Олексій Живий. Ленінградське видавництво, 2009

Рим оточений. Ганнібал взяв Сицилію, і тепер вся Південна Італія під його владою. Союз з Сиракузамі приніс нову можливість поповнити облоговий обоз катапультами Архімеда. Отримавши довгоочікувані підкріплення, армія пунов готується до останнього походу, який повинен стерти з лиця землі ненависний Рим.
На східному узбережжі висадилися союзні македонці царя Філіппа, з півночі над Римом нависли скіфські полчища, пробили собі дорогу від Чорного моря до Адріатики. Здається, ще удар - і Карфаген затвердить своє панування над усією Італією.
Але несподівано союз починає валитися на очах. Об'єднавшись, перед лицем спільного ворога, грецькі поліси наносять удар скіфам в тил, змусивши Іллура повернути свою кінноту від самих кордонів Італії. Македонці також змушені повернутися. На довершення всього Ганнібал дізнається, що в Іспанії спалахнув заколот. Рим переправив туди морем кілька легіонів під командою братів Сципионов. Вони вже відкинули війська Гасдрубала Барка тому, до самого Ібера. Якщо негайно не зупинити іспанська похід римлян, то Карфаген може втратити всю Іспанію і тоді облога Рима стане неможливою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Легіон. Іспанський похід. Олександр Прозоров, Олексій Живий

  • Наявність: 1
  • 35.0грн.


Рекомендовані товари

Легион. Карфаген атакует. Александр Прозоров, Алексей Живой

Легион. Карфаген атакует. Александр Прозоров, Алексей Живой

Легіон. Карфаген атакує. Олександр Прозоров, Олекс..

35.0грн.

Теги: Легіон, Іспанський,  похід, Прозоров, Живий, Ленінградське, видавництво, 2009