Філателія СРСР 1980 №5.

«Філателія» (до 1991 року - «Філателія СРСР») - щомісячний російський філателістичний журнал, що видається в Москві Видавничо-торговим центром (ВТЦ) «Марка». В журналі публікуються дослідження з історії пошти та філателії, інформація про випуски нових марок, маркованих конвертів, поштових карток і спеціальних гасінь, відомості про поштові марки, випущених в інших країнах, про міжнародні та національних філателістичних виставках, поради по колекціонуванню, в тому числі тематичного .
Журнал також містить: каталоги вітчизняних знаків поштової оплати, земських і непоштових марок; дослідження по іншим областям колекціонування: філуменії, боністиці, нумізматиці; інформацію про діяльність товариств і спілок філателістів; розділ для юних філателістів.

З липня 1966 року і до квітня 1991 року журнал «Філателія СРСР» був органом Міністерства зв'язку СРСР і Всесоюзного товариства філателістів (з 1989 року Союз філателістів СРСР). До 1977 року мав статус щомісячного бюлетеня, потім - науково популярного ілюстрованого журналу.
Журнал мав постійні рубрики і розділи: «Вам, тематики», «В відділеннях ВОФ», «Виставки», «Дослідження, пошуки», «З історії пошти», «Довідковий стіл», «Глобус: проблеми: інформація», «Юний філателіст», «Фалеристика», «Филокартия», «Очима друзів», «Що, де, коли», «По країнах і континентах», «Поштові музеї світу» ,«Марка на уроці», «На допомогу лектору», «Сторінки історії», «Бібліографія», «Мозаїка» і деякі інші.
З першого року видання в журналі стали друкуватися дослідні матеріали, а в червневому номері за 1968 рік з'явилася регулярна рубрика «Дослідження, пошуки».

У квітні 1991 року журнал був перейменований і нині виходить під назвою «Філателія». Засновниками журналу стали ВТЦ «Марка» та Союз філателістів СРСР (до березня 1992 року).
За свою тривалу історію друковане видання неодноразово зазначалося золотими, срібними та бронзовими медалями в літературному класі на філателістичних виставках.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Філателія СРСР 1980 №5

  • Наявність: 1
  • 30.00 грн

  • Ціна в бонусних балах: 1

Теги: Філателія, СРСР, 1980

 

 Hosting Ukraine