Бембі. Ф. Зальтен. Видавництво "Дитяча література". Москва, 1964

Фелікс Зальтен (1869-1945) - відомий австрійський письменник. Його творчість дуже різноманітно. Він писав романи, п'єси, оповідання та велике число критичних статей про театр, музику, літературу. У дітей він завоював гарячу любов своїми книгами про тварин.
Ф.Зальтен був пристрасним мисливцем. Спостереження і переживання на полюванні дали йому багатий матеріал для оповідань. Він багато подорожував, щоб вивчити життя звірів в природному середовищі. І навіть вдома у нього завжди жили якісь тварини. Але серед усіх його книг про тварин, а їх було близько десяти, найбільшим успіхом користувалася повість-казка «Бембі».
Вперше книга «Бембі» була видана в 1924 році і з тих пір перевидавалася багато десятків разів не тільки в Австрії, але і в інших країнах.
У 1942 році американський художник Уолт Дісней поставив мультиплікаційний фільм «Бембі». У 1945 році в Швейцарії був проведений конкурс імені «Бембі» на кращі розповіді з життя тварин. Був навіть встановлений перехідний футбольний приз імені «Бембі».
Так книга ця і герої її знаходили собі широку популярність і любов.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Бембі. Ф. Зальтен

  • Наявність: 1
  • 150.00 грн


Теги: Бембі, Зальтен, Детская литература, Москва, 1964

 

 Hosting Ukraine