Партнерська програма

Хочете збільшити і різноманітити свої покупки? Зробіть це разом з інтернет-магазином "Колекціонер in UA"!

Інтернет-магазин "Колекціонер" запрошує Покупців, зацікавлених у збільшенні своїх покупок стати нашим Партнером, рекламуючи наш магазин! Ми пропонуємо співпрацю і хочемо зробити її взаємовигідною і простою!

Будь-який відвідувач, який перейде за реферальним посиланням буде зафіксований як Ваш Реферал. Як Партнер Ви будете отримувати відсоткове відрахування від всіх його витрат на покупки в нашому магазині. Проміжок часу між переходом за Вашим реферальним посиланням і оформленням замовлення не має значення. У разі, якщо покупець залучений двома Партнерами, то винагороду буде отримувати той Партнер, за посиланням якого він перейшов пізніше.

Партнер - це Покупець, який бере участь в партнерській програмі і має залучених рефералів. Для того щоб стати нашим партнером, потрібно зареєструвати партнерський аккаунт. Звертаємо Вашу увагу, що акаунти Покупця і Партнери не збігаються (різні). Партнер отримує відсоткове відрахування від всіх витрат на покупки його рефералів.

Реферал - це Покупець, який зареєструвався на сайті магазина за реферальним (партнерським) посиланням Партнера.

Для залучення покупців в магазин необхідно просто розмістити партнерське (реферальне) посилання на своєму сайті, в соціальних мережах або інших сторонніх сайтах.

Співпраця з нами:

• 5% довічно від всіх замовлень залучених покупців (рефералів).

• Можливість виведення грошей шляхом оплати свого замовлення за допомогою подарункового сертифіката. Мінімальна сума - 10 грн.

• Вигідні умови в залежності від прибутковості залученого покупця.

• Детальна статистика, яка вказує докладну інформацію про кількість залучених покупців і зароблених коштів в режимі реального часу.

• Швидкий старт!

• Гарантія виплат! Ми прагнемо до того, щоб відвідувач, якого Ви нам приведете був зафіксований як Ваш реферал, так як виплачуючи Вам винагороду ми мотивуємо Вас до співпраці, а нам це вигідно.

• Консультації.

Швидкий старт! Для початку співпраці Вам необхідно:

1. Зареєструватися на сайті як Партнер. Акаунти Покупця і Партнера не збігаються. При реєстрації вводьте актуальні дані.

2. У Кабінеті Партнера згенеруйте партнерське (реферальне) посилання. Посилання може вести як на сайт в цілому, так і на будь-який окремо взятий товар.

3. Розмістіть посилання на Вашому сайті, в соціальних мережах або сторонніх сайтах.

 

Зверніть увагу:

• Беручи участь в Програмі партнерства, Ви висловлюєте свою безумовну згоду з цими правилами

• Ми залишаємо за собою право змінити ці Правила в будь-який час без повідомлення, нові Правила вступають в силу негайно після їх публікації.

• У разі порушення цих Правил Ваш партнерський аккаунт може бути видалений.

• Забороняється рекламувати Ваше партнерське посилання за допомогою спаму, а також розміщувати її на ресурсах, власники яких раніше висловили явну незгоду з цим.

• Забороняється проводити реєстрацію "для себе", тобто після реєстрації партнера самостійно реєструвати нового покупця Вашим рефералом. Ми залишаємо за собою право використовувати власні алгоритми для визначення даного порушення, деталі функціонування яких не розкриваються.

Оцінка магазину

14 відгуків
2 відповідей
14 оцінок
100% 14 позитивних
68  
Корисність відгуків
5 голосів
100% 5 позитивних
5  

Залишайте відгуки - вони важливі для нас


Оцінка магазину